پالپینگ نمای گرانیت پاششی
1 امتیازی

پالپینگ نمای گرانیت پاششی

آگهی ویژه 1 امتیازی
نام :پوشش گستر برتر
تلفن تماس : 33685855 33431122
استان : تهران
آدرس : تهران اتوبان شهید محلاتی خیابان میثم(میرهاشمی)
بازدید : 532876

•ویژگی های نمای گرانیت پاششی یا پالپینگ (روپاد)
قبول پروژه در سراسر ایران واتساپ : 00989121906781
سرعت اجرا
با توجه به اینکه پالپینگ توسط پیستوله بر روی نمای بیرونی و همچنین داخلی ساختمان پاشیده می شود سرعت اجرای بسیار بالایی داشته و بسیاری از نقاشان ساختمانی به راحتی قادر به اجرای این پوشش می باشند.به طوری که هر اپراتور نسبت به تعداد طبقات و دستگیری کار بین 50 تا 200 متر مربع را در طول روز اجرا می نماید.
• همانند سازی
این پوشش جایگزین بسیار مناسبی برای سنگ های ساختمانی گران قیمت می باشد چرا که طرح های گرانیتی آن ظاهر و جلوه سنگ گرانیت را در ساختمان داشته و با طرح های فراوان و متنوع توانسته تا نسبت به هر سلیقه ای دست معماران را در انتخاب طرح های گرانیتی باز بگزارند.
• قیمت
قیمت آن بسیاربا صرفه تر از اجرای سنگ های گرانیتی می باشد.
• شستشو
قابلیت شستشوی 100% همانند سنگ.
• نماهای ترکیبی با سایر نماهای ساختمانی
می توان با ترکیب با سایر مصالح نما مانند سنگ های ساختمانی ورق کامپوزیت ،ابزار سیمانی ،شیشه های رفلکس ،رنگ نما و ... به ترکیبات بیشمار و زیبایی در امر نما سازی بیرون ساختان رسید.
• بدون بو و حساسیت هنگام اجرا و پس از اجرا
به علت اینکه رزین های مصرف شده در داخل مواد پالپینگ همگی بر پایه رزین های اکریلیک پایه آبی می باشد.هیچگونه بو و حساسیتی را هنگام اجرا بوجود نمی آورد و هیچگونه حلال های تینری و یا ترکیبات نفتی در داخل آن بکار نرفته است.به همین علت نگهداری و اجرای آن بسیار ایمن و بهداشتی می باشد.
• سبکی
علاوه بر استفاده در ساختمان های کوچک و ویلایی و آپارتمانی می تواند در پروژه های بزرگ و بلند مرتبه مورد استفاده فراوان قرار گیرد ، چرا که وزن سبک آن را بين 1000 تا 900 گرم بار مرده ساختمان را بین 40 الي 30 درصد کاهش می دهد. ولی استفاده از سنگ در ساختمان های بلند مرتبه علاوه بر بالا بردن هزینه های اسکلت سازی خطرات جبران ناپذیری را در زمان زلزله به وجود می آورد .از سوی دیگر هزینه های اجرایی و حمل و نقد و نگهداری و پرت سنگ خیلی بیشتر از مواد روپاد گرانیت می باشد.همچنین با توجه به اینکه اخیرا دست اندر کاران ساختمانی توجه خاصی را بر روی سبک سازی.خصوصا دیوار های نمای داخل و خارج ساختمان معطوف داشته اند. در این راستا نسل جدیدی از دیوارها مانند پنل هاي سه بعدي ، وارم وال و دیوارهاي ای پی اس به بازار عرضه شده‌اند که استفاده از روپاد گرانیت می تواند مکمل بسیار خوبی جهت سبک سازی نمای نهایی باشد.
• انعکاس نور
بافت پالپینگ از پولک های سرامیکی تشکیل شده است که هر یک قابلیت انعکاس نور را دارا می باشند که این امر در زمانی که نور خورشید به طور مستقیم به سطح وسیعی از ساختمان می تابد به طور چشمگیر و جذابی سطح کار را به رویت می رساند.که این یکی دیگر از خواص منحصر به فرد روپاد گرانیت می باشد به همین علت زیر سازی پالپینگ باید با دقت خاصی انجام گیرد تا عیوب زیر سازی در زمان تابش نور برجسته نگردد.
• قابلیت پوشانندگی ترک های زیر کار
قابلیت انعطاف پالپینگ باعث می شود ترک های مویین سطح زیر کار که از لرزش های کوچک ساختمانی بوجود می آید بعد اجرا رویت نگردد.
• قابلیت اجرا بر روی سطوح منحنی
اجرای پاششی و انعطاف پذیری پالپینگ به این محصول این امکان را می دهد که به راحتی بر روی سطوح گرد و منحنی اجرا شود.
• تنوع
نمونه های پالپینگ به کدهای داخل آلبوم خلاصه نمی شود و می توان طرح ها و رنگ های مختلف را با ترکیب کدهای متفاوت با یکدیگر بدست آورد و همینطور می توان مطابق با هر سنگی طرحی را مشابه با آن پدید آورد و به همین منظور نمونه سنگ مورد نظر را باید به آزمایشگاه بخش تولید فرستاد تا نمونه ای مشابه با آن تولید گردد.قیمت :
به روز شده در : يکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
تاریخ درج آگهی : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳
آگهی های ویژه : سایر خدمات ساختمانی