نانو پوشش شیشه و بدنه خودرو

نانو پوشش شیشه و بدنه خودرو

نام :mahdi jafari
تلفن تماس : 09127650471
استان : تهران
آدرس : تهران-15 خرداد-چهارراه سیروس
بازدید : 37810

مشخصات پوشش نامرئی خودرو
یک روکش نامرئی ای غلیظ و محلولی با کیفیت فوق العاده بوده و برای نظافت و حفاظت از انواع رنگهای متالیک، چند لایه، لاکهای زینتی و لاک های نانو بسیار مناسب و موثر است.
این محصول علاوه بر پولیش، تمیزی و پاک کنندگی، درخشندگی و کنسروه کردن کالا را نیز برای حداقل سه ماه به همراه آورده و هیچ اثری از سفیدک، پرزهای زرد و سفید بر روی لاک خودرو و شیارها و درزها و قسمتهای پلاستیکی به جا نمی گذارد.
استفاده از روکش نامرئی علاوه بر خودرو برای تمام رویه های مسطح همچون مرمر، کاشی ، وسایل و سنگهای لعاب دار ، مواد پلاستیکی و خیلی چیزهای دیگر موثر بوده و حفاظت و درخشندگی طولانی به همراه می آورد.
این محصول برای تمیز کردن و جلوگیری از عوارض جوی ، اشعه ماوراء بنفش ، آلودگی های ذغال سنگ و صنایع ، نمک برف، زنگ زدگی ، قیر ، حشرات ، لکه های چربی و لکه های نفتی تولید شده و علاوه بر بی نیاز کردن خودرو از کارواش برای مدت طولانی از ایجاد خط و خش های ریز نیز جلو گیری می کند
طریقه مصرف:
یک بطری از روکش نامرئی برای حدودا 5 خودرو سواری کافی می باشد. ابتدا خودرو را شستشو داده و بطری را خوب تکان دهید. مقدار کمی از ماده را با یک دستمال نخی یا کتان به آرامی بر روی لاک خودرو مالیده و چند دقیقه پس از خشک شدن بدون نیاز به پولیش و مالیدن طولانی با یک دستمال دیگر آن را جلا دهید. ( هر 100 میلی لیتر برای یک خودرو بستگی به نوع خودرو)
بر روی سپر و قسمتهای پلاستیکی نگذارید مایع خشک شود استثناً قسمتهای پلاستیکی را کمی پولیش کنید.
با توجه به نانو تکنولوژی بودن محصول ، خودروی شما برای مدت طولانی نیاز به کارواش نداشته و فقط کافی است هر زمان روی بدنه خودرو گرد و خاک ملاحظه کردید با یک ابر خشک آن را پاک کرده و جلای آن را باز گردانید.
درصورت رانندگی در گل و لای ولجن ، خودروی شما 50% از سایر خودرو ها کمتر کثیف شده و نانو تکنولوژی بودن مایع باعث عدم زنگ زدگی و پوسیدگی خودروی شما می شود.
www.sibekhas.comقیمت :
به روز شده در : سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
تاریخ درج آگهی : پنحشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵
آگهی های ویژه : غیره