پارکت ، قیمت پارکت ، فروش پارکت ، خرید پارکت ، دیوارکوب ، قیمت دیوارکوب ، فروش دیوارکوب ، خرید دیوارکوب ، پارکت agt ، دیوارپوش چوبی ، محصولات پارکت ، پارکت آرتا ، پارکت لمینت ، پارکت چوبی ، پارکت واریو ، پارکت ایشیک ، پارکت کف ، پارکت پلاستیکی ، پارکت پارکلام ، پارکت پارکلام ترکیه ، پارکت پارادور ، پارکت پلیمری ، پارکت پلی وود ، پارکت پلی استایرن ، پارکت پلی یورتان ، پارکت ایرانی ، پارکت خارجی ، پارکت آلمانی ، دیوارکوب pvc ، دیوارکوب منزل ، دیوارکوب چوبی ، دیوار کوب پی وی سی ، دیوارکوب ام دی اف ، دیوارکوب mdf ، دیوارکوب سه بعدی ، دیوارکوب طرح سنگ

پارکت به کفپوشی گفته می شود که از جنس چوب خالص و یا از جنس لمینت یعنی با مواد mdf و hdf است. در اصل پارکتی که از جنس چوب است نسبت به پارکتی که از جنس لمینت است کارایی بالاتر و جنسیت مرغوبتری دارد. پارکت ها در اندازه های گوناگون مانند 25*2 و 30*1 و در تنوع رنگ های مختلف وجود دارد. پارکت ها به خاطر وجود مواد پلاستیکی که در ساخت آن ها به کار می رود مانع خوردگی در برابر حشرات و موریانه ها می شود.
امروزه برای بهتر دیده شدن و تمیز بودن پارکت ها از خدمات لاک و ساب زدن پارکت در محل استفاده می شود و حتی در صورت شکسته شدن یا ترک در قسمتی از پارکت آن قسمت را تعمیر کرده و به جای آن از پارکت نو استفاده می شود.
آخرین آگهی های بروز شده
»
خدمات تزئیناتی
»
پارکت و دیوارکوب